در حاليكه فخاري مديركل فعلي تربيت بدني آذربایجان شرقی، به علت برخي مسايل و از جمله پرونده تخلفات مالی وي در دادگستري استان، در شرف بركناري بوده و چند هفته ای است که پادرهوا مدیریت می کند؛ برخی منابع موثق در تبريز، از ابراهیم قديري معاون تربيت بدني آذربايجان غربي به عنوان شانس اصلي رياست تربيت بدني آذربايجانشرقي نام می برند. 

به گزارش خبرگذاری مجازی سولدوز نیوز، قديري كه اصالتا متولد آدربايجان شرقي و از مديران با سابقه سازمان تربيت بدني مي باشد در حالي به عنوان گزينه مورد حمایت برخي نمايندگان مجلس، فعالان ستاد احمدي نژاد و نيز بخشي از محافل ورزشي در آذربایجان شرقی معرفي شده كه گزينه اصلی بعدي، يعني شروین اسبقيان (مديركل مطرح تربيت بدني اردبيل)، به علت غير بومي بودن، با مخالفت نمایندگان و بدنه تربیت بدنی استان در تبريز همراه بوده است. ضمن اینکه شنیده شد استاندار اردبیل نیز حاضر به موافقت با انتقال اسبقیان به تبریز نمی باشد.

گفتني است در اين خصوص چندي پيش نيز سايت حاميان نيوز، با درج خبري در اين باره، از قديري و اسبقيان، به عنوان دو گزينه نهايي مديريت تربيت بدني اين استان نام برده بود.

حامیان نیوز : به نظر می رسد طی چند روز آینده سرنوشت نهایی مدیرکل تربیت بدنی آذربایجان شرقی مشخص خواهد شد و البته آنچه که در این میان مهم است لزوم تحول آفرینی و بخصوص ایجاد انضباط مالی در دستگاه ورزش استان با تکیه بر علم مدیریت و استفاده از تجربیات پیشکسوتان ورزش می باشد که قطعا این مهم با انتخاب درست و اجماع گرایانه مسئولین استان، قابل دسترسی می باشد.  

+ نوشته شده در  چهارشنبه 19 اسفند1388ساعت   توسط مدیریت  |